טיפול הומאופתי להרזיה


“תמיד, אבל תמיד לפני שאני מלמדת, אני חייבת לאכול משהו כדי להרגיע את העצבים והמתח”…..

“החבר שלי סיים את הקשר בינינו ומאז אני לא מפסיקה לטחון אוכל, בעיקר שוקולד”….

“משעמם לי,אז אני מתחילה לאכול שטויות אפילו שאני לא רעבה”….

“עצוב לי, אז אני אוכלת”…..

“אני לא יודע איך לפתור את הבעיה במחשב, אז אני אוכל”……

את כל המשפטים האלו ועוד, שמעתי מהרבה מטופלים. המשפטים הללו והתחושות האלו  משותפים לאנשים בסיטואציות מסויימות. אבל מה עומד מאחוריהם?? מה כל אחד חווה בעומק הנפש?

אחת יכולה להרגיש שבלי החבר, היא לא יכולה להמשיך בחיים שלה. בלי התמיכה והאהבה שלו, קשה לה לדמיין איך היא תמשיך לחיות.

מישהי אחרת תרגיש כבדה וחסרת אנרגיה, ושלישית תרגיש קנאה עמוקה על כך שהוא התחיל עם בחורה יפה ממנה, חכמה ממנה.

כל אחד ואחת חווה משהו אחר בסיטואציה דומה, אבל כולם מגיבים בצורה דומה- הם פונים לאוכל כדי להעלים תחושה קשה.

התפקיד שלי כהומאופתית הינו לגלות את התחושה הקשה שמלווה אתכם בסיטואציות האלו, ואשר גורמת לכם לאכול יתר על המידה עד להשמנה. התרופה ההומאופתית המתאימה שתקבלו ממני תרפא את המקום הכואב, והתוצאה תהיה שלא תרגישו צורך לאכול יתר על המידה כדי להתמודד עם התחושות שלכם. עוצמת התחושות תפחת, ואם הזמן תרד, ואתם לא תזדקקו לאוכל. בטיפול ההומאופתי תקבלו בנוסף גם כלים פסיכולוגיים שינחו אתכם בהתמודדות עם הבעיה.

אם הגעתם עד לכאן, יתכן וגם אצלכם מתעוררות תחושות קשות בסיטואציות דומות ואולי גם אתם מוצאים את עצמכם נרגעים ע”י אכילה…..

 זה לא חייב להמשיך ככה.

אפשר לרפא את ההרגל ואת התחושה הקשה, ולבנות לעצמכם דרכי התמודדות בריאות יותר. טיפול הומאופתי מאפשר זאת.

יוסי הגיע אלי כי לא הצליח להפסיק לעשן. בתקופות שכן הצליח להפסיק, הוא החליף את העישון באוכל…. וכך הוא השמין מאוד. בפגישה ההומאופתית איתי  גילינו מה התחושה שהוא חווה בגוף שכתוצאה ממנה הוא מעשן ומה התחושה שמביאה אותו לאכול. מצאנו שזאת אותה תחושה . בעזרת תרופה הומאפותית מתאימה, ובמהלך כמה חודשים, התחושה הרעה נעלמה והוא הפסיק לעשן. הוא הצליח לפתח הרגלי אכילה טובים, הוא רזה 20 ק”ג, הרגיש טוב ורגוע. הוא חווה שקט נפשי, דבר שהוא לא הרגיש קודם בחייו.

ועוד דוגמה – יעל הגיעה לטיפול כמה חודשים לאחר לידה. בזמן ההריון היא השמינה מאוד  ולא הצליחה להוריד את עודף המשקל לאחר תקופת ההנקה. תוך כדי הפגישה היא יכלה לחוות את ההרגשה הרעה שהיא חשה שמביאה אותה לאכול גם כשהיא בכלל לא רעבה. בעבר היא חשבה שהיא אוכלת מתוך כעס ועצבנות. הטיפול ההומאופתיה הביא להיעלמותה של התחושה הרעה ואפשרה לה לרדת במשקל ולחזור למשקל טרום ההריון. הטיפול פתר גם את בעיית הכעס והעצבנות. לאחר 6 חודשי טיפול היא חשה שלוות נפש.

אני מזמינה אתכם להעזר בהומאופתיה כדי להתמודד עם עודפי משקל. הומאופתיה היא שיטת טיפול עדינה שלא דורשת שינויים מכבידים באורח חיים. תוכלו לרדת במשקל ולשמור עליו לאורך זמן.

Advertisements